Ah Bir Büyüse

Doç.Dr. Yasemen Işık’ın Doğan Kitapçılık’dan çıkan kitabı “Ah Bir Büyüse” çocuk gelişimi ile ilgili anne-babaların sık sık aklına takılan bir çok soru için bir cevap niteliğinde…

“Çocuklarımız, yaşamımızın en anlamlı parçalarıdır. Onları doğru bir biçimde yetiştirmek ise anne-babalar ve eğitimciler olarak en büyük hedefimizdir. Ah Bir Büyüse’nin çıkış noktası da bu hedefte yardım edebilmektir.

Hep birlikte, bebeklikten ergenliğe ve hatta yetişkinliğin ilk yıllarına kadar bizi bekleyen zorlu ve bir o kadar da eğlenceli bir serüvene başlıyoruz. Beraberce, çocukların bedensel, psikolojik ve cinsel gelişimlerini, sınır koyma ve disiplin tekniklerini, çocukların yaşayabileceği sıkıntıları ve çözümlerini gözden geçireceğiz.

Anne-babalar, eğitimciler ve doktorlar için bir başucu kitabı niteliğinde olan “Ah Bir Büyüse” ile çocuk yetiştirmenin çok daha kolay ve keyifli olacağını umuyorum. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın, yetiştirilmesi sırasında her zaman yanınızda olabilmek dileğiyle.”

KÜNYE

Ah Bir Büyüse
Yazan: Yasemen Işık Taner
Doğan Kitap, 2011, 233 sayfa
ISBN: 9786050900156