Creative Commons Lisansı MİNİK OKUL TELİF HAKKI

MinikOkul.com içeriği telif hakları kapsamındadır ve Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 3.0 ile korunmaktadır.

Minik Okul Web Sitesi by Minik Okul is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-ShareAlike 3.0 Unported License.

 

Buna göre özet olarak;

Ancak 3 şartla; bu sitede yayınlanan içerikleri kopyalamakta, dağıtmakta, göstermekte ve işlerinizde kullanmakta izin almak kaydıyla özgürsünüz.

 1. Kaynak belirtmek zorundasınız.
 2. Ticari amaçlarla kullanamazsınız.
 3. Aynı lisans ile yayınlamak zorundasınız.

MinikOkul.com’ a ait özgün içeriklerin; doğrudan ticari kar amacı güdülmediği sürece kaynak göstermek ve kullanım koşullarına uymak şartıyla kişi ve kurumlar tarafından kurum içi faaliyetlerde kullanılabilir, kopyalanarak dağıtımı yapılabilir.

MinikOkul.com alıntı yaparak veya kaynak göstererek yayınladığı içeriklerden ve doğruluğundan sorumlu değildir. Bu içerikler yine alıntı yapıldığı veya kaynak gösterilen yerin özgün kullanım koşulları kapsamında yayınlanmıştır.

MinikOkul.com sitesindeki bağlantılar sizi başka sitelere yönlendirebilir. MinikOkul.com, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır.

MinikOkul.com, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten MinikOkul.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Bildirimi

MinikOkul.com, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

MinikOkul.com, bu bilgileri şu amaçlar için kullanacaktır:

 • Sitenin özel bölümlerinden faydalanmanızı sağlamak,
 • İstatistikler yardımıyla web sitesini daha iyi ve kullanışlı hale getirmek,
 • Size -eğer isterseniz- elektronik posta yoluyla sitedeki yenilikler v.b. hakkında duyurular göndermek.

MinikOkul.com, kullanım koşulları ve gizlilik politikalarında değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutmaktadır.

 

7 cevaplar
 1. SEVGİM OVALI
  SEVGİM OVALI says:

  merhaba, öncelikle çok güzel bir kaynak oluşturmuşsunuz. Bu kaynaklardan izninizle yararlanmak istiyorum. Mümkün müdür? teşekkürler

 2. Melahat MAHFUZ
  Melahat MAHFUZ says:

  Selamlar. Anasınıfı öğretmeniyim. Velilere kitap aldıramadığımız ve telif haklarından dolayı kaynaklardan çoğaltma yapamadığımız için çalışma sayfası bulmakta zorlanıyorum. Sitenizdeki kaynakları çoğaltarak sınıfımda kullanmak istiyorum. Teşekkür ederim

 3. Nazan Hacımustafaoğlu
  Nazan Hacımustafaoğlu says:

  Merhaba Okulöncesi öğretmeniyim.Sitenizi çok beğendim,emeğinize sağlık iyiki varsınız.İzninizle sitenizdeki kaynaklardan yararlanmak istiyorum.Şimdiden teşekkürler.

 4. leyla Fidanay
  leyla Fidanay says:

  Bir eğitimci ve çocuk kitapları yazarı olarak çalışmalarınızı çok beğendim. Ellerinize, yüreğinize sağlık. Keşke herkesin haberi olsa da yararlansa. Öğretmenler ve veliler için çok katkı sağlayıcı bilgiler var.

  • Hatice
   Hatice says:

   Merhaba Leyla Hanım,
   Çocuk dünyasının içinden biri olarak sizden bunları duymak ne kadar güzel.
   Güzel dilekleriniz için teşekkürler.
   Bizim de en büyük çabamız daha çok anne baba ve öğretmene ulaşabilmek, umuyoruz ki her geçen gün Minikokul bu amaca daha çok yaklaşacak.

 5. zülal bozgeyik
  zülal bozgeyik says:

  Köy öğretmeniyim. Dergi ve fotokopi de zorlanıyoruz. Ben de sizin siteniden faydalanıyorum, hakkınızı helal edin.
  Duruca köyü – KİLİS

  • Editor
   Editor says:

   Merhabalar Zülal Öğretmen,
   Bir çok imkansızlığa rağmen öğrencileriniz için çabalamanız çok önemli ve bu süreçte size ve öğrencilerinize ufak da olsa bir katkı sağlayabiliyorsak ne mutlu bize…
   Çalışmalarınızda başarılar dileriz!

   Psikolog Hatice ATMACA

Yorumlar kapalı.