Minikokul’da tatil sona erdi!

Her web sitesi için istatistikler şüphesiz oldukça önemli. Yüz güldüren istatistikler güçlü bir motivasyon kaynağı olurken, düşük istatistikler de zaman zaman hayal kırıklığı yaratabiliyor. Siteyi yeni keşfeden tek bir takipçi bile beni motive etmeye yetiyorken, özellikle yaz aylarında ziyaretçi sayısının neredeyse yarı yarıya düşmesi beni demotive etse de artık biliyorum ki Minikokul bir ‘eğitim öğretim yılı sitesi’.

Okulların kapandığı gün yarıya inen ziyaretçi sayısı, okulların açılmasıyla yukarıdaki grafikte de görüldüğü gibi ikiye katlanıyor. Bu durumu ilk bir kaç yıl dert etsem de, artık bütün okulların tatile girdiği dönemde ben de Minikokul’da tatil ilan ediyorum. Ne de olsa ‘Hayat tatilde güzel!’ değil mi? :)

Diyeceksiniz ki ‘Ey Minikokul, okullar açıldı sen nerelerdesin?’ İşte bu yazı sorunuzun cevabı olsun; bugün itibariyle tatil ve tembellik bitti, Minikokul’da yeni sezon başlıyor!

NOT: Hala tatilin etkisi altındayım sevgili okur, biliyorum ki sen de öylesin. Bu yüzden uyarayım; ilk yazılarım tatil sonrası uyum sendromu yaşayan bünyene iyi gelmeyebilir zira deniz, güneş, kum gibi sakıncalı kelimeleri bolca kullanabilirim, şimdiden affet! :)

2 cevaplar
  1. melek tunç
    melek tunç says:

    öncelikle merhaba diyerek başlıyorum ben bir anaokulunda rehber öğretmen ve psikolojik danışmanım okulun bu ay ki rehberlik panosu değerler eğitimi ile ilgiliydi bende internet de araştırma yaparken sitenizdeki değerler eğitimi yazısını gördüm derken siteyi inceledim ve rehberlik kısmında yer verdiğiniz bir çok yazı çok hoşuma gitti ve o günden sonra sitenizi yoğun bir şekilde inceliyorum, takip ediyorum ve birçok kişiye tavsiye ediyorum. emeklerinize sağlık başarılar diliyorum…

Yorumlar kapalı.