Sanatçı Parmaklar

Okulöncesinde baskı tekniği en çok kullanılan ve çocukların en çok eğlendikleri etkinlikler arasında. El baskısı, parmak baskısı ya da çeşitli nesneler kullanılarak yapılan baskılar çocukların yaratıcı becerilerini açığa çıkaran önemli etkinlikler.

Özellikler küçük yaş gruplarında (2-3 ve 4 yaş) parmak  boyası kullanılarak yapılan parmak baskısında parmak izlerinin aldığı şekiller çok ama çok yaratıcı. İnternette küçük bir arama yaparak bu etkinlik örneklerini bulmak mümkün. Biz de aşağıda bir kaç örneğe yer verdikse de eminiz ki her bir çocuk kendi dünyasında parmak izlerinden bambaşka şekiller yaratacaktır.

Eee ne de olsa, parmak izlerimiz gibi yaratıcı düşüncelerimiz de biricik :)

NOT: Görseller internetten alıntıdır.
2 cevaplar
  1. aslı nalbant
    aslı nalbant says:

    siteniz:gerçek ten mükemmmel olmuş çok güzel çok bayıldım mukemel olmuş tebrik edrim süper bütün emeği geçen herkeze çok teşekürler çok güzel bi site olmuşş.:)))))) tebrikler mükemmel bir site brvoooooooooooooo çok güzel çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllll :D

  2. ayse demri
    ayse demri says:

    siteniz güzel olmuş ama parmak oyunlarının tekerlemelerini yassaydınız daha iyi olurdu lütfen yazın ben çocuk gelişim okuyorum o yüzden böyle ertkinlikler istiyorumm sevgiler saygılar …….

Yorumlar kapalı.