Diskografik Aşk!

Her insanın şüphesiz diskografik bir aşkla bağlandığı müzisyenler vardır… Bütün eski albümleri, hatta konuk olarak yer alıp bir iki şarkı seslendirdiği albümler dahi arşivlerde yerini almış, bütün şarkılar ezber edilmiştir. Ve ne bu sanatçı ne de şarkıları hiç bir zaman eskimez… <En sevdiğin sanatçı, müzisyen, şarkı vs. hangisidir?> sorusunun da cevabıdır hep bu kişi…

İşte albümünü büyük heyecanla bekledigim haftalarca tekrar tekrar dinlediğim, ezber ettigim, hiç bir zaman eskimeyen ve <Beni Rahatta Dinleyin> albümünden bu yana en sevdiğim sanatçı sorusunun cevabı benim için ise hep Feridun Düzağaç olmuştur..

Müzik her mutlulukta, her üzüntüde, her tanışmada ve yeni heyecanda yanındadır ya insanın, işte FD şarkıları öyledir benim için..

Özdemir Asaf ile tanıştım sayesinde, dost kelimesinin bendeki karşılığı olan Kumru’mla…

Ve aşık olduğum adamla…

Ben ‘Buralar Soğuk!’ dedim O’na…

‘Siyah, çirkin ve karanlık değil mi? Ben de geleyim mi?’ dedi O da bana…

‘Gel!’ dedim O’na…

Öyle bir geldi ki bana, baştan başa Ben!

Yine başladığım yerden koptum sanırım, ben Feridun Düzağaç’ın yeni albümünü müjdelemek için yazmıştım yazıyı, fakat aşk hikayemizi anlatırken buldum kendimi :)

Yeni Albüm FLU!

Artık malum sosyal medya sayesinde her türlü haberi direk kaynağından alır olduk, bu defa haber iyi neyseki. Feridun Düzağaç twitter hesabından yeni albümle ilgili attığı tweetlerle bir aya kalmaz FLU’nun bizlerle buluşacağını duyurdu..

Bir Fikret Kızılok şarkısının da olacağı FLU, bakalım hangi anılarıma eşlik edecek…

Merak ve heyecanla bekliyorum, bekliyoruz…

1 cevap
  1. Nezihe
    Nezihe says:

    Evet benimde bir aralar Funda Arar’dı. Taki çocuk oluncaya kadar……… artık tek takibim, favorim, koleksiyonum oğlum oldu. iyi mi kötü mü bilemedim.

Yorumlar kapalı.