menekseli.com

Geniş Ailem

Ablalar, abiler, yiğenler… Kalabalık bir ailem olduğunu her fırsatta söylüyorum. Durum böyle olunca farklı meslek ve ilgi alanına sahip bir sürü insan oluyor etrafınızda.. Teknoloji severi, hobi uzmanı, alışveriş çılgını derken herkes farklı bir şekilde anılıyor aile içinde. Kendin Yap (DIY) projeleriyle, evde yaptığı turşular, salçalar, peynirlerle ve sürekli değişen uğraşılarıyla bizim ailenin hobi uzmanı ise Menekşe… Bu arada benim sıklıkla bahsettiğim, instagramda boy boy fotoğraflarını paylaştığım Busecik’in de annesi olur kendileri..  Sayesinde dekupaj, kanaviçe derken benim de bir sürü hobim oldu.

menekseli.com

Eş durumundan ailenin teknolojisever üyesi olan ben “Neden bu merakını internet ortamına taşımıyorsun?” deyince, önce bir blog açtı kendine Menekşe’miz. Yemek tarifleri, hobi dünyası derken epey aktif bir blogger oldu çıktı.

Bir kaç hafta sonra ise doğum günü hediyesi olarak www.menekseli.com sitesini açtık, Nadir’le. Şimdi kendi sitesinde paylaşımlarda bulunuyor, biz de merakla takip edip ilham alıyoruz kendisinden…

Menekşe’nin hobi ve mutfak dünyasını siz de takip edin diye paylaşmak istedim, ee kardeş bloglar olduk artık ne de olsa…

2 cevaplar
 1. Nezihe bingöl
  Nezihe bingöl says:

  Hatice’cim ablanın blogunu çok beğendim. Maşallah demek siz de çalışkanlık, üretmek, doğallık ailecek var.
  Sizden etkilenerek yakında ben de kanaviçe yaparsam şaşma. Çok güzel olmuş. ellerinize sağlık.

  • Hatice
   Hatice says:

   Çok sağol canım benim, sen de öylesin :) Kanaviçe olayına gelince alasını yaparsın sen ama İbrahim’le biraz zor olabilir, o da iğne iplik isteyebilir :) Ama küçük kas gelişimi ve ince motor becerileri için süper bir etkinlik olur. Ona uygun materyallerle tabii..

Yorumlar kapalı.